Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Kaski rowerowe

 • KASK ABUS AVENTOR ROZMIAR M(54-58)

  Warning: Undefined variable $max_percentage in /home/klient.dhosting.pl/dolatarower/dolata-rowery.pl/public_html/wp-content/themes/hello-elementor/content-product.php on line 55

  KASK ABUS AVENTOR ROZMIAR M(54-58)

  699 

 • KASK ABUS STORMCHASER
  -11% oszczędzasz 66 zł

  KASK ABUS STORMCHASER

  509 

Kaski rowerowe

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy jazda na rowerze bez kasku jest wskazana? Otóż nie, prawdę mówiąc nawet nie istnieją żadne argumenty, które przemawiałby za tą tezą. Kask powinien być naszym nieodłącznym elementem wyposażenia, planując jakąkolwiek przejażdżkę jednośladem.

Kaski rowerowe w sklepie dla rowerzystów

Nie zawsze mamy możliwość przewidzenia niefortunnej sytuacji - w tym momencie mowa o wypadku, który niekoniecznie musi być spowodowany z naszej winy. W dzisiejszych czasach kaski rowerowe można potraktować nie tylko jako coś, co chroni nas przed potencjalnym upadkiem, a wtedy już od ewentualnych urazów głowy. Zapewniamy, że w naszym sklepie z rowerami znajdziesz kaski, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz opatrzone są specjalnym certyfikatem, który potwierdza ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Jaki kask rowerowy wybrać?

To wszystko zależy od naszego stylu jazdy. Kaski na rower głównie różnią się od siebie designem, budową i przeznaczeniem. Wyróżniamy kilka typów kasków, w tym między innymi:
 • kask MTB
 • kask full face
 • kask szosowy
 • kask do roweru miejskiego
 • kask rowerowy dla dziecka (z dodatkowym podziałem na dziewczęce i chłopięce)
 • damskie kaski rowerowe, bądź typu enduro

Jaki kask rowerowy kupić?

Warto zapamiętać, że każdy dobrze dobrany kask powinien przylegać do głowy, jednak jej nie uciskać. Odpowiedni zmierzony obwód głowy, to już pierwszy krok do znalezienia kasku, który będzie naszym nowym, nieodłącznym elementem wyposażenia podczas rowerowych przejażdżek.Kask zapewnia nam maksymalną ochronę, dlatego tak istotne jest prawidłowe dobranie go do naszych wymagań. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, co do wyboru kasku zapraszamy do naszego sklepu dla rowerzystów - Dolata Rowery - gdzie z chęcią pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w doborze idealnego ochronnego nakrycia głowy. Mamy bogaty wybór produktów od rozmiarów, kolorów, modeli po różne przedziały cenowe, dlatego zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.